Kaljukindel toetaja    |
7. aprill 2018

Intervjuu: mängupäeva sponsor Arctic Sport Club

Homme, 8. aprillil toimuva Nõmme Kalju ja Tallinna Kalevi Premium liiga kohtumise mängupäeva sponsor on Nõmme Kalju hea koostööpartner Arctic Sport Club. Ühtlasi osaleb ka Arcticu Tallinna spordiklubi juht Harry Liipa meie auväärsel kätlemistseremoonial. Traditsioonidele kohaselt esitasime Harryle mõned küsimused, tutvustamaks ka jalgpallihuvilistele Arctic spordiklubi. 

Milliseid treeningvõimalused on Arctic Sport spordiklubis? 

Arctic Sport Club on treenimisvõimaluste poolest üks mitmekesisema valikuga spordiklubisid. Treenija leiab eest 2 korrusel laiuva ja alles mõne kuu eest täielikult renoveeritud jõusaali, vee armastajaid rõõmustab kolme rajaga ujula. Peale treeningut saab lõdvestuda saunades ning kindlasti on meil üks laiema valikuga rühmatreeningute menüüsid Eestis, kus iga soovija leiab omale sobiva treeningu alates ringtrennist jõusaalis kuni joogani.

Kas Arcticusse on oodatud vaid kogenud sportlased või võivad treeningutega liituda ka algajad?

Meile on oodatud külla kõik spordihuvilised. Majas on nii suur valik erinevaid sportimisvõimalusi, et kõik leiavad endale sobiva treenimisviisi. Meie kogenud personaaltreenerid aitavad rõõmuga alagajatel baasteadmisi koguda ning ühtlasi ka tippudel oma võimetes uusi kõrgusi saavutada.

Millised soovitused ütleksite inimesele, kes tahaks treeningutega liituda, kuid ei leia selleks piisavalt julgust või motivatsiooni?

Karta pole absoluutset mitte midagi ja kinnitame omalt poolt vana tõde, et kõige raskem samm on diivanilt püsti ja uksest välja spordisaali poole. Sealt edasi läheb aina lõbusamaks.

Ka Nõmme Kalju esindusmeeskond treenib Arctic spordiklubis. Milliseid treeninguid saavad Teie spordiklubis läbi viia professionaalsed meeskonnad?

Tõepoolest on suur rõõm Nõmme Kalju esindusmeeskonda meie spordiklubis vastu võtta. Tänu suurele ja hästi varustatud jõusaalialale on meeskondadel võimalik meie spordiklubis hooaja ettevalmistusperioodil  jõutrenni teha ning enne erialaste treeningute algust füüsisele hea vundament luua. Ühtlasi võõrustame aastaringselt vigastatud sportlasi, kes kasutavad kiiremaks taastumiseks basseinitreeninguid.

Kas Arctic spordiklubisse on oodatud ka lapsed ning milliseid tegevusi nad endale seal leida võivad? 

Vanemate nõusolekul ootame lapsi alates 14. eluaastast meie spordiklubisse treenima. Ajal kui väga paljud noored eelistavad vaba aega veeta arvutiekraani taga on suur rõõm näha, et aina enam neist leiavad ka tee meie jõusaali ja rühmatreeningutesse. Olla füüsiliselt heas vormis ning hoolitseda oma tervise eest on popp.  Päris väikesed võsukesed saavad meie spordiklubis jääda lastetuppa meie toredate hoidjate seniks, kuni ema-isa trenni ära teevad.

Nõmme Kalju FC ja Tallinna JK Kalevi Premium liiga kohtumine leiab aset juba homme, 8. aprillil algusega kell 15.00 Hiiu staadionil.
Esimesele 100le pealtvaatajale TASUTA Arctic Sport Clubi pääse! 

Üritus Facebookis: 
https://www.facebook.com/events/969021736598685/