Heategevuspartner   |

Hooajakaart

NKFC HOOAJAKAART:

Osta Nõmme Kalju kolme sarja hooajakaart Piletilevist!

Nõmme Kalju FC on koostöös Piletileviga pannud müüki plastik hooajakaardid, mida on võimalik osta lihtsalt ja mugavalt Piletilevi.ee keskkonnast. Hooajakaardi hinnaks on 39 € ning see tagab pääsu Nõmme Kalju FC Premium liiga, Esiliiga ning Evald Tipneri karikavõistluste kodumängudele aastal 2014.

Hooajakaardi saab dokumendi alusel kätte ükskõik milliselt Nõmme Kalju FC esindusmeeskonna kodumängult. Kaasa tuleb kindlasti võtta Piletilevist ostetud vautšer.

Hooajakaardi omamine pakub mitmeid soodustusi: näiteks võimalust osta UEFA Euroopa Liiga mängu pilet Piletilevi hinnast soodsamalt, 15% soodustus Kalju Mängude Majas, 15% iSporti ja adidase kaupadele ning 10% soodustus Tulika Premium teenusele. Lisaväärtuste ja soodustuste nimekiri täieneb pidevalt!

Soodustuste täpsema info leiad siit!

Kalju kodumängude pileteid on võimalk osta ka Piletilevi eelmüügist hinnaga 2,5 €. Kohapealt ostes maksab pilet 10 €, kuid pakume ka mitmeid eri soodustusi, nagu näiteks Facebooki attending ürituse lehel, millega on pileti hinnaks 3,5 €. Lastele 6.a. kuni 14.a ja pensionäridele on pileti hinnaks 2,50 €. Kuni 6-aastased (k.a) lapsed pääsevad mängule tasuta.

Osta NKFC Hooajakaart siit!