Kaljukindel toetaja    |
8. jaanuar 2019

Hooaja esimese värava lõi NUNEZ: Kalju alistas sõpruskohtumises Legioni

Nõmme Kalju FC esindusmeeskond pidas täna esimese hooajaeelse kontrollkohtumise Tallinna JK Legioniga, kes hakkab tuleval hooajal pallima Esiliigas. Kohtumisest võeti kindel 3:0 võit, kui testimisel olevad mängijad ennast tõestasid – kahel korral sahistas võrku Sobtšenko ning ühel korral oli täpne Nunez.

Nõmme Kalju kapten Maximiliano Uggé oli mängujärgseid kommentaare jagades optimistlik: ”Esimene mäng peale puhkust ning meie koosseisus oli palju uusi mängijad – seda kõike arvesse võttes on 3:0 hea tulemus. Jätkame kõva tööga, et ennast hooajaks korralikult vormi ajada.”

”Kindlasti oli vastastel suur motivatsioon mängida Premium liiga klubi vastu. Oli tugev mäng ja nad andsid meile kõva lahingu,” kommenteeris Uggé vastaseid.

Võimalike uute täienduste kohta sõnas kapten järgnevalt: ”Testimisel olevad mängijad tahavad alati näidata ennast parimast küljest – minu hinnangul mängisid nad hästi, kuid on kindlasti suutelised ka enamaks. See oli siiski alles esimene mäng.” ”Noored tulid hästi peale ja näitasid head taset, nüüd on neil vaja kõvasti edasi töötada,” lisas ta täna koosseisu kuulunud duubelmeeskonna mängijate kohta.

”Polnud üldse paha mäng, võttes arvesse asjaolu, et tegemist oli meie esimese mänguga ja koosseisus oli mitmeid uusi nimesid,” kommenteeris kohtumise järgselt esindusmeeskonna peatreener Sergei Frantsev.

”Uued mängijad mängisid olusid arvestades maksimaalselt hästi, nüüd hakkame vaatama, mis edasi saab. Loomulikult osalesid kohtumises ka meie noormängijad, kes suutsid ennast tõestada ja peame oluliseks neile ka võimaluse anda,” lisas Frantsev tänase koosseisu kohta.

NKFC koosseis kohtumises Legioni vastu:
Pavel Londak
Vitali Teleš
Aleksandr Kulinitš
Deniss Tjapkin
Maximiliano Ugge
Juliano
Kazu
Igor Subbotin
Nikolaiy Machichev
Aleksandr Ivanjušini
Roman Sobtšenko
Reginald Alidor
Kaspar Paur
Liliu
Hector
Jevgeni Demidov
Frank Kenneth Liblikmann
Dannar Pärtel