Content
  1. 1. Nõmme JK Kalju34
  2. 2. Tallinna FC Flora 34
  3. 3. Tallinna FC Levadia34
  4. 4. JK Sillamäe Kalev20
  5. 5. Tallinna JK Kalev15
  6. 6. Paide Linnameeskond12
  7. 7. Narva JK Trans8
  8. 8. FC Viljandi7
  9. 9. FC Kuressaare7
  10. 10. Tartu JK Tammeka6
span

Helen Mahmastol ja Nõmme linnaosa vanem küpsetavad Jalgpallisimmanil pannkooke!

Sel laupäeval, 1. oktoobril, algusega kell 13.00 küpsetavad Hiiu staadionil korraldatava Jalgpallisimmani raames rahvale pannkooke Helen Mahmastol ja Nõmme linnaosa vanem Erki Korp.

Nagu suve jooksul juba traditsiooniks kujunenud, küpsetab ka sel korral Kalju kodumängul pannkooke Helen Mahmastol, kelle seekordseks külaliseks on Nõmme linnaosa vanem Erki Korp. Koos valmistatakse kooke, mille täidiste valik on muutunud sügiseselt rikkalikuks. Lisaks traditsioonilisele maasika ja vaarika moosile on pannkooke võimalik valida veel ka jõhvikamoosi, jäätise ning hakkliha-juustu ja hakkliha-seene täidisega.

Jalgpallisimman saab alguse kell 12.00 ning esimesed kaks tundi üritusest on pühendatud lastele ja peredele. Laste jaoks on avatud Juku Mängumaa, Trumm-It trummikoolitusklass ja erinevad jalgpallimängud Nõmme Kalju treenerite poolt.

Kell 14.00 toimub Meistriliiga põnevuslahing, kus medaliheitluses kohtuvad omavahel Nõmme Kalju ja FC Levaida.

Järjekordse põnevuskohtumise raames astuvad laupäeval pealtvaatajate ning telepubliku slime all vastamisi Nõmme Kalju ja Tallinna Levadia. Mitte asjata ei peeta seda kohtumist medaliheitluseks – on ju neljandal kohal asuv Levadia Kaljust vaid kuue punkti kaugusel. Esimesel kohal oleval Floral on aga 69 ja pronksikohal asuval Narva Transil sarnaselt Kaljule 66 punkti. Seega kaalul on palju!

Sooduspilet Nõmme Kalju Facebookilehelt www.facebook.com/jkkalju

Be the first to like.
Jaga Facebooki
Post comment as twitter logo facebook logo
Sort: Newest | Oldest

KaljuTV

Emotsioone pakkuvad klipid ja ülevaated!

KaljuFacebook

Nõmme Kalju @ Facebook