Kaljukindel toetaja    |
25. mai 2018

Heas hoos Igor Subbotin pikendas Kaljuga lepingut

Aastal 2016 Nõmme Kaljuga liitunud poolkaitsja Igor Subbotin pikendas lepingut, jäädes klubisse veel vähemalt 2 aastaks. 

Oma esimesel hooajal Kaljus tegi Subbotin kaasa 20nes kohtumises, lüües 5 väravat ning andes 3 väravasöötu. Eelmisel hooajal sekkus Subbotin mängu lausa 35 korral, panustades 8 värava ja 6 väravasööduga. Käesoleval hooajal on ta pea kõikides kohtumistes kuulunud algkoosseisu ning hetkel on tal ette näidata 5 väravat ning 5 väravasöötu.

”On väga tore, et Nõmme Kalju oli lepingu pikendamisest huvitatud. Mul on Kaljus stabiilne keskkond ja kindlad eesmärgid – tulla Eesti meistriks,” kommenteeris lepingu pikendamist Igor Subbotin.

“Subbotin on tõusnud heasse mänguvormi ja leidnud oma rütmi. Väga vajalik lüli Nõmme Kalju jaoks, kellel on veel palju Eesti jalgpallile anda. On hea kogeda, et meie jalgpallurid tunnevad ennast klubis hästi ja soovivad just siin oma karjääriga edasi minna,” lisas omalt poolt klubi president Kuno Tehva.

Subbotin kirjutab alla

Igor Subbotinil on kombeks mänge otsustada just tabeliliidrite vastu – 2017 hooajal tõi ta Kaljule punkti Levadia vastu 1-1 viigistades ning toona tiitlit kaitsnud FCI Tallinna vastu 3-2 võiduvärava lüües. Tänavu on ta skoorinud FC Flora vastu, kindlustades Kalju 2-0 võidu.

Igor Subbotinit on võimalik väljakul näha juba homme 26. mail, mil Nõmme Kalju võõrustab kodusel Hiiu staadionil Paide Linnameeskonda.

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/369993046848286/