Heategevuspartner   |

Happy Fly – Kalju Jalkamaja

Happy Fly Batuudikeskus, kus toimus ligi 1000 inimest kokku toonud Nõmme Kalju ja Kodutunde ühine jõulupidu, avab alates aastast 2016 Happy Fly Jalkamaja, mis koosneb erinevate klubide tubadest ning jalgpalliga seotud atraktsioonidest, kus on võimalik pidada oma sünnipäeva!

Broneeri siit!

“Idee Happy Fly Jalkamaja rajada tuli koos Nõmme Kalju inimestega ning soovisime kaasata sinna veel erinevaid jalgpalliklubisid. Leidsime parimaks lahenduseks teha ca 800 ruutmeetrisele pindalale jalkamaja, kus on võimalik pidada sünnipäevasid, hüpata batuutidel ja korraldada minijalgpalli turniire. Meie eesmärk on tuua lapsi eemale kuvarite-maailmast ning pakkuda neile võimalust veeta sportlikult ja lõbusalt aega,” sõnas Happy Fly Batuudikeskuse omanik Ain Miller.

2014. aasta augustis uuenenud kujul avatud Happy Fly Batuudikeskus, kus nüüd asub ka jalkamaja, on ilmselt Baltimaade ja Skandinaavia suurim sportliku kallakuga laste vabaajakeskus, mis hõlmab enda alla ligi 2000 ruutmeetrit pinda. Ainsana Eestis tagatakse batuudikeskustest lastevankritega ja liikumispuuetega inimestele mugava külastuse ja kohapeal viibimise. Autode jaoks on avatud suur tasuta parkla. Jalkamaja asub Mustamäe trollide lõpp-peatuse taga, aadressil Vilde tee 150.

Happy Fly Jalkamajas on erinevad sünnipäevatoad, teiste seas on oma mängutoa avanud Nõmme Kalju, FC Infonet ja Adidas. Kokku on mängutube kuus. Samuti on Happy Fly Batuudikeskuses ja Jalkamajas avatud 17 erinevat batuuti, näiteks õhk-, vedru-, põranda- ja seinabatuudid! Lisaks batuudimaastikule on avatud kahekorruseline liumägedest, labürintidest ja võimsast liutorust koosnev ronimislinnak.

Batuudikeskuses on avatud ka päevakülastuseks. Külastajatele on avatud suur kohvik, kus müüakse karastusjooke, jäätist, erinevaid suupisteid ja kohapeal valmistatavaid soojasid sööke. Peotubade tellimisel pakutakse ka mõistlike hindadega täisteenust nii söögi- kui ka joogilaua katmisel – telli ette ja tule ning pidutse koos lastega, Happy Fly inimesed teevad omalt poolt kõik võimaliku, et pakkuda Teile parimat kogemust!

Kanal 2 saade Kodutunne on juba kahel järjestikusel aastal valinud aasta lõpetamise ja jõulupidustuste paigaks Happy Fly Batuudikeskuse. 14. detsembril toimus seal Kodutunde ja Nõmme Kalju ühine pidu, mis pakkus inimestele võimalust uudistada igapäevaselt inimesi võõrustava batuudikeskusega ning jaanuaris valmiva jalkamajaga!

Sünnipäevasid on võimalik pidada alates 2. jaanuarist 2016.

Ootame kõiki uues Happy Fly Jalkamajas sünnipäevi broneerima!

Täpsem info kodulehel www.happy-fly.ee