Heategevuspartner   |

Hakka fänniks!

Tunned, et elu on kiskunud rutiiniks ja vajad veidi vaheldust? Ehk on jalgpallikultuuri osaks saamine just sinu jaoks!

Fänniks olemine ei tähenda autode põletamist ja staadioni taga kaklusi. Jalgpallifänlus on hoopis midagi muud. See on kirglik meelelahutus, mis ühendab sadu miljoneid mehi, naisi, lapsi ja vanureid üle maailma. Vahet pole kas oled ülikooliprofessor või liinitööline – oma klubi toetamine kaotab kõik barjäärid ja loob täiesti uue suhtlustasandi!

Nõmme Kalju poolehoidjaid koondav fänniorganisatsioon Roosad Pantrid ootab enda rüppe aktiivseid inimesi! Me oleme Eesti mastaabis küll üks suuremaid, aga jalgpallimaailma mõistes veel üsna väikesed. Iga uus fänn annab juurde nii laulule kõla kui mängijatele jõudu!

Paljude Pantrite jaoks on Kalju mäng olnude esimene kogemus jalgpallimaailmas. Seega ei oma tähtsust, et sa ei tea mis tähendab suluseis või ei tee karistuslöögil ja vabalöögil vahet. Meie sektori elavad leksikonid vormivad sinust kiiresti jalgpallieksperdi.

Oleme oma missiooniks võtnud tõsta fänlus Eestis uuele tasemele ja lähemale suurematele jalgpalliriikidele. Võtame oma repertuaari regulaarselt uusi laule, kasvatame stabiilselt liikmete arvu, püüame käia rohkematel ja kaugematel fännireisidel ning leiutame viise kuidas Pantreid ja Kaljut ühiskonnas nähtavamaks teha.

Fänniks hakkamiseks on mitu erinevat viisi. Kõige lihtsam on tulla Kalju mängule ja oma soovi Pantrite sektoris tutvustada. Loomulikult on meiega võimalus ka mänguväliselt kontakti ning vajadusel ka lisainformatsiooni saada. Seda saab teha kas meie Facebooki lehe kaudu (facebook.com/pantrid), e-kirja teel (pantrid@jkkalju.ee) või helistades Kalju kodulehe kontaktides olevale fännikoordinaatorile.

Roosad Pantrid
Nõmme Kalju fännid