Kaljukindel toetaja    |
12. aprill 2017

FCI alistas Nõmme Kalju karikavõistluste veerandfinaalis

Nõmme Kalju pidi tunnistama Tipneri karikavõistluste poolfinaalis vastase FCI Tallinna paremust, kui viimane suutis Kalju penaltiseerias 5:3 alistada. 

Üldiselt tasavägine kohtumine võttis pöörde Kalju kasuks 71. minutil, kui täpne oli keskkaitsja Deniss Tjapkin. FCI suutis sellele vastata 2 minutit enne normaalaja lõppu, kui Vladimir Voskoboinikov seisu viigistas ning viis mängu lisaajale. Lisaajal oli Kaljul palju võimalusi, kahel korral käis pall vastase väravapostis, kuid võrku ei õnnestunud seda saada ning lisaaja lõppedes järgnes penaltiseeria. Penaltiseerias pidi Kalju tunnistama vastase paremust – mäng lõppes seisuga 5:3 FCI kasuks. Sellega lõppes ka Kalju võidukas teekond karikasarjas.

Mängu protokoll nähtav Eesti Jalgpalli kodulehel: http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php?cup=1&st=style_fp.css&proto_id=67573&b=KV

Homme kell 12.00 toimub Tipneri karikavõistluse poolfinaali paaride loos. Poolfinaali on ennast võidelnud lisaks FCI Tallinnale ka Paide Linnameeskond, kes alistas eilses kohtumises Tallinna Kalevi kindlalt seisuga 3:0 ning Tartu Tammeka, kel õnnestus Viljandi üle 1:0 võit võtta lisaaja viimasel minutil. Neljandaks poolfinaalis mängivaks tiimiks on teises liigas palliv Narva United, kes võttis FC Kuressaare vastu 3:1 võidu.

 

Järgmine Nõmme Kalju kodumäng toimub 22. aprillil, kui Hiiu mändide all võõrustatakse ühise talgupäeva raames Viljandi JK Tulevikku!
Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/1238252009546898/

TÄNAME KÕIKI PEALTVAATAJAID NING PALJU ÕNNE FCI TALLINNALE EDASIPÄÄSU PUHUL! NÕMME NIMEL – KALJU EEST!