Kaljukindel toetaja    |
4. aprill 2018

Esindusmeeskonna mängueelne ettevalmistus Europa hotellis

Nõmme Kalju FC esindusmeeskond tegi tänase tähtsa Premium liiga kohtumise eel FCI Levadiaga vahepeatuse Hestia Europa Hotellis. 

”Meie hotellijuht Reino Hürünen on ise väga suur jalgpallifänn ning tahtis tänast Nõmme Kalju suurmängu toetada. See tekitas elevust nii hotellile ja oli kindlasti ka vajalik ning mugav ettevalmistus kogu meeskonnale,” kommenteeris Hestia Hotel Group müügi- ja turundusjuht Kairit Vishnenko.

Hestia Hotel Group pakub erinevate eelistustega külalistele unikaalseid hotellilahendusi, ühendades need samal ajal ühtsesse perekondlikku väärtussüsteemi. Keskne põhiväärtus on hoolivus – seda ideed peegeldab ka grupi nimi, mille allikaks on vanakreeka mütoloogiast tuntud ja omal ajal jumalatest armastatuim koldetule- ja kodurahujumalanna Hestia.

Hetkel kuulub Hestia Hotel Groupi kokku 8 hotelli, millest 6 asuvad Tallinnas, 1 Laulasmaal ning 1 Riias. Aastal 2019 avatakse Tallinnas uus hotell.

Pärast lõunasööki peeti mängueelne koosolek ning lubati endale puhkus tubades, et õhtuseks suureks kohtumiseks ette valmistuda. Peale vahepeatust viib Taisto bussid meeskonna staadionile.

Nõmme Kalju FC ja FCI Levadia vaheline kohtumine leiab aset juba täna, 04. aprillil algusega kell 19.30 Sportland Arenal. Mängu kannab üle ETV2.