Kaljukindel toetaja    |
10. juuli 2019

Esindusmeeskond valmistub suurteks mängudes Pirita Marina Hotel&SPA-s

Esindusmeeskond valmistab end Meistrite Liiga ja Premium Liiga mängudeks ette Nõmme Kalju värske toetaja Pirita Marina Hotel&SPA-s. 
Nõmme Kalju esindusmeeskonna ettevalmistuseks ja taastumiseks on appi tulnud värske toetaja. Üks osa ettevalmistusest on treening. Siiski omab sama suurt tähtsust ka puhkus ja seda viib ellu Pirita Marina Hotel & SPA. Lisaks treeningutele on hotellis nauditud spaahoolitsusi, saunamõnusid, käidud ujumas ning nauditud merevaateid ja rannamõnusid.

Pirita Marina Hotel & SPA on Eesti pikimate traditsioonidega spordihotell kes on asunud oma 40-juubeliaastal toetama Nõmme Kaljut seatud eesmärkide täitmisel.

1980 aastal toimunud XXII olümpiamängudeks valmis Tallinnasse palju uusi ehitisi ja nende hulgas ka katamaraanikujuline olümpiaküla – praegune Pirita Marina Hotel & Spa.

Tallinna Olümpiapurjespordikeskus on pälvinud Rahvusvahelise Arhitektide Liidu (UIA) 1983 a. biennaali eripreemia ja hotell on unikaalse viimistlemata betoonkontsruktsiooni ja arvukate sisedisaini elementide tõttu arhitektuurimälestisena riikliku kaitse all.

Hotell asub mere kaldal, linnasüdamest vaid 10-minutise autosõidu kaugusel ning siit on suurepärane bussiühendus kesklinnaga ja siit on vaid lühike jalutuskäik maalilisse Pirita metsa ja liivaranda, ajalooliste Birgitta kloostri varemeteni ja terviseradadele.