Kaljukindel toetaja    |
3. aprill 2023

ENTER NIKITA! Kalju treeneritepersonaliga liitus Nikita Andrejev!

Tähelepanelikumad jalgpallisõbrad võisid kohtumises Narva Transiga märgata meie treeneripingil üht uut nägu, mis ometi kõigile nii tuttav. Nõmme Kalju teatab rõõmuga, et alates aprillist täidab esindusmeeskonna abitreeneri rolli Nikita Andrejev!

Ründajana Premium Liigas 117 väravat kõmmutanud Andrejev asus treeneritööle 2021 aasta suvel ning on seejärel uues ametis suurte sammudega edasi astunud, juhendades edukalt nii FCI Levadia duublit, kui esindusvõistkonda.

“Nõmme Kaljuga liitumise üle on mul ainult hea meel! Tegu on ühe parima klubiga Eesti jalgpallis, saan siin üheskoos tiimiga püüelda klubi eesmärkide täitmise poole ning samal ajal kasvada treenerina. Tänan juhtkonda usalduse eest ning usun, et ees ootab viljakas koostöö,” kommenteeris Kaido Koppeli treeneribrigaadi värske liige.

Spordidirektor Argo Arbeiter ütles, et andekaid treenereid ei ole Eestis iial liiga palju ning Andrejevi liitumine on Kalju jaoks võit: ”Nikita näol saime endale noore treeneri, kes saanud oma treenerikooli väga heas keskkonnas. Oma töökusega ja innukusega annab ta väga vajaliku panuse meeskonna edusse.”

Peatreener Kaido Koppeli hinnangul annab Andrejev meeskonnale juurde vajalikke kogemusi, mida mees on kogunud nii mängija kui juba ka treenerina. “Tal on omad vaatenurgad mängule ning need annavad meile kindlasti huvitavaid mõtteid juurde,” sõnas Koppel nädalavahetusel jalgpalliportaalile Soccernet.

Nikita Andrejev võtab klubis lisaks esindusmeeskonna abitreeneri rollile üle ka U-21 meeskonna abitreeneri kohused.

Toimetas: Veiko Valdna

Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee