Kaljukindel toetaja    |
9. märts 2021

AMETLIK: Kaljuga liitus kogenud poolkaitsja

Nõmme Kalju sõlmis kolmeaastase lepingu kogenud, 26-aastase Valgevene poolkaitsja Mikhail Babicheviga.

Mullu Läti kõrgliiga meeskonnaga FK RFS teiseks tulnud endine Valgevene U21 koondislane on omale nime teinud ka Valgevene kõrgliigas. Pikakasvuline kontrolliv poolkaitsja on Valgevene kõrgliigas mänginud kokku 83 korda ning esindanud Vitebsk FK’d, Torpedo Zhodino ja Neman Grodno meeskondasid.

“Mul on hea meel, et sõlmisin Kaljuga lepingu. Kõik juhtus väga kiiresti ja olen tänulik klubi sooja vastuvõtu eest. Mind on ka mängijate poolt hästi vastu võetud ja tahan kiiresti meeskonda sisse elada, et üheskoos edu saavutada,” ütles Mikhail Babichev.

“Veel üks hoolikalt valitud täiendus, täpselt sinna, kuhu mängijat vajasime. Babichevi lisandumisega saame öelda, et meie meeskond on hästi kompleteeritud ja astume hooajale julgelt vastu,” kommenteeris Nõmme Kalju president Kuno Tehva.

“Olles Kaljuga pea 15 aastat Premium liiga tipus püsinud ja võttes arvesse Eesti jalgpalli iseärasusi, tuleb meeles pidada, et mida kõrgemal me seisame, seda tagasihoidlikumalt peame käituma. Oleme lahinguteks valmis,” lisas Tehva.

Mikhail Babichev hakkab Nõmme Kalju esindusmeeskonnas kandma nr. 44 särginumbrit ja oma debüütmängu võib poolkaitsja teha juba 11. Märtsil kui Kalju võõrustab karikamängus Viljandi esindusmeeskonda.