Kaljukindel toetaja    |
24. veebruar 2022

AMETLIK: Eesti noortekoondislane liitus Kaljuga

Varasemalt TJK Legionit esindanud Eesti U21 koondislane Artur Śarnin (21) allkirjastas Nõmme Kaljuga kolmeaastase proffilepingu.

“Olen Kaljuga kaasa teinud terve ettevalmistusperioodi ja mul on väga hea meel allkirjastatud lepingu üle. Seni kogetu põhjal olen kindel, et Nõmme Kaljuga liitumine aitab mul jalgpallurina oma arengus sammu edasi teha,” kommenteeris Artur Śarnin nõmmekatega liitumist.

“Mind on nii meeskonnas kui klubis suurepäraselt vastuvõetud, tunnen põnevust algava hooaja eel ning annan endast parima, et fänne rõõmustada ja meeskonda aidata” lisas Śarnin.

“Artur on noor, andekas ja kõrge töömoraaliga jalgpallur kes võib mängida igal positsioonil kaitseliinis. Usume, et temast võib tulevikus saada üks Nõmme Kalju põhikaitsjatest,” lisas Cardoso.

Kalju spordidirektor Argo Arbeiter ütles: “Üks perspektiivikas koondise taustaga noormängija jälle juures. Olenemata tema noorusest on Arturil juba praegu märkimisväärne Premium liiga kogemus ja see annab lootust suuremaks läbimurdeks meie esindusmeeskonnas.”

Nõmme Kalju esimene Premium liiga mäng toimub 02. Märtsil, kui Sportland arenal võõrustatakse kell 18.00 FC Kuressaaret.