Kaljukindel toetaja    |
1. märts 2021

AMETLIK: Bulgaariast Eestisse, Edur liitus Kaljuga

Bulgaaria kõrgliiga klubist FK Etar lahkunud 22-aastane äärekaitsja Mark Edur sõlmis Nõmme Kaljuga kolmeaastase lepingu.

Vasakujalgne Edur on Levadia kasvandik ja ennem Bulgaariasse siirdumist mängis ta ennast Premium liigas pildile Viljandi Tulevikus. Mark Edur on esindanud ka Eesti U17 ja U21 koondiseid.

“Mul on hea meel Kaljuga liitumise üle. Kalju on väga professionaalne ning ambitsioonikas klubi. Ootan põnevusega uue hooaja algust,” kommenteeris oma uut lepingut Mark Edur.

“Anname endast kõik, et püstitatud eesmärgid saavutada,” lisas Edur.

“Mark annab meie meeskonnale juurde soovitud sügavust ja kindlasti täiendab ta klubi KTM osakonda. Oma noorusele vaatamata on tal häid kogemusi nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil. Näeme temas töökat ja ambitsioonidega kaitsemängijat, tema liitumise üle Kaljuga tunneme kindlasti head meelt,” ütles Nõmme Kalju eestvedaja Kuno Tehva.

Mark Edur hakkab Nõmme Kalju esindusmeeskonnas kandma nr. 81 särginumbrit ja oma debüütmängu võib äärekaitsja teha juba 6. Märtsil kui Kalju võõrustab Premium liiga esimeses voorus Viljandi esindusmeeskonda.