Kaljukindel toetaja    |
2. august 2019

Algab piletite eelmüük Euroopa Liiga kohtumisele F91 Dudelange vastu

Täna algab piletmüük Euroopa Liiga kolmanda kvalifikatsiooniringi mängule Nõmme Kalju ja F91 Dudelange vahel.

Täna Piletilevi keskkonnas algavas eelmüügis on võimalik pileteid soetada erihinnaga 7€. Soodusmüük on piiratud ja toimub kuni 7. augustini. Alates neljapäevast, 8. augustist, on pileti hind eelmüügist ostes 10€. Väravas maksab pilet 15€.

Kalju mängib Euroopa Liigat peale Meistrite Liigast välja langemist. Senisel eurosuvel on juba alistatud Põhja-Makedoonia meister KF Shkendija ja mängitud Šotimaa jalgpallihiiu Glasgow Celticuga.

Nõmme Kalju vastane F91 Dudelange näol on tegemist euromängudes kogenud meeskonnaga. Õigus osaleda Euroopa turniiridel, saadi esmakordselt 1993, kui kohtuti Maccabi Haifaga ning jäädi kahe mängu kokkuvõttes alla 1:7. Pärast mitmeid ebaõnnestunuid üritusi, saabus kaua oodatud edu 2005. aastal. Meistrite Liiga esimeses ringis alistati Bosnia ja Hertsegoviina meister Mostari Zrinjski. Kõik eelnev aga kahvatub eelmise hooaja saavutuse ees, kui järjepanu alistati Euroopa Liigas nii Drita, Varssavi Legia, Cluji CFR ning jõuti välja ihaldatud Euroopa Liiga alagrupiturniirile. Real Betise, Olympiacose ja AC Milani järel jäädi ühe punktiga viimaseks.

Nõmme Kalju ja Dudelange vaheline kohtumine leiab aset 13. augustil kell 19:00 A. Le Coq Arenal. Väravad avatakse kell 17:30.

Hangi oma pilet Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/jalgpall/nomme-kalju-fc-vs-f91-dudelange-lux-jalgpall-291853/