Content
  1. 1. Nõmme JK Kalju28
  2. 2. Tallinna FC Flora 28
  3. 3. Tallinna FC Levadia28
  4. 4. JK Sillamäe Kalev15
  5. 5. Tallinna JK Kalev15
  6. 6. Paide Linnameeskond10
  7. 7. Narva JK Trans7
  8. 8. FC Viljandi7
  9. 9. FC Kuressaare6
  10. 10. Tartu JK Tammeka5

Kolm nõmmekat Eesti U 23 koondises

Andres Koogas, Ken Kallaste ja Tanel Võtti said kutse noormeeste rahvuskoondisse mänguks Inglismaaga.

Challenge Trophy karikasarja teiseks mänguks Inglismaaga, mis toimub 12. oktoobril kell 16:00 Kadrioru staadionil, said kutse kolm Nõmme Kalju esindusmeeskonna mängijat. Endiselt ei mahu aga koondisse Kalju ja Meistriliiga selle aasta üks säravamaid ründajaid Jüri Jevdokimov.

Mäletatavasti jäi Jevdokimovile koondise uks suletuks peale seda, kui noortekoondise peatreener Frank Bernhardt solvus noormehe väljendi "Kõht on täis" peale. Olenemata sellest, et eelmises U 23 mängus Iirimaaga nappis Bernhardtil ründajaid, ei ennistatud Jevdokimovit koondisse.

Järgmise Nõmme Kalju meistrivõistluste mänguni on veel natuke aega, sest algab rahvuskoondise valikmängude periood. Järgmise kohtumise peab Kalju 16. oktoobril, kui sõidetakse külla Paide Linnameeskonnale.

Be the first to like.
Jaga Facebooki
Post comment as twitter logo facebook logo
Sort: Newest | Oldest

KaljuTV

Emotsioone pakkuvad klipid ja ülevaated!

KaljuFacebook

Nõmme Kalju @ Facebook