Content
  1. 1. Nõmme JK Kalju28
  2. 2. Tallinna FC Flora 28
  3. 3. Tallinna FC Levadia28
  4. 4. JK Sillamäe Kalev15
  5. 5. Tallinna JK Kalev15
  6. 6. Paide Linnameeskond10
  7. 7. Narva JK Trans7
  8. 8. FC Viljandi7
  9. 9. FC Kuressaare6
  10. 10. Tartu JK Tammeka5

Josh Winki peolt Kalju mängule

Täna Club Privés plaate keerutav Josh Wink´i peol saavad Kalju fännid taaskord hea võimaluse saada priipääsme laupäevasele mängule Narva Transi vastu.

Philadelphias sündinud ja põhinev Josh Wink on üks tõelistest teerajajatest techno, house’i ja nendega seonduvate stiilide puhul, muutes kõiki neid definitsioone hägusemaks.

“Parim DJ oskus on see, kui ta suudab luua helilise atmosfääri, kus publik saab energiat DJ-lt samal ajal kui tema saab oma energia ning inspiratsiooni publikult,” on Wink öelnud.

Sama head koostööd jätkavad ka Nõmme Kalju ja Club Privé, sest Privé annab homsele kohtumisele Narva Transi vastu ära 200 priipääset kiirematele.

Lisaks Josh Winkile on reedel lavalaudadel inimesi hullutamas ka Eesti omad tegijad DJ-d Meelis Meri ja P.Julm, ehk ei keegi muu, kui Rulers Of The Deep

Be the first to like.
Jaga Facebooki
Post comment as twitter logo facebook logo
Sort: Newest | Oldest

KaljuTV

Emotsioone pakkuvad klipid ja ülevaated!

KaljuFacebook

Nõmme Kalju @ Facebook