Kaljukindel toetaja    |
11. aprill 2023

100 aastat – 100 auhinda! Kalju kodumängudel jätkub edaspidigi meeleolukas auhinnajaht!

Möödunud nädalavahetusel toimunud Kalju-Paide jalgpallimatši põnev munadepüha teemaline auhinnajaht ei jää viimaseks. Vastupidi, see oli alles algus! Juubeliaasta raames kostitab Nõmme Kalju noori pealtvaatajaid vahva “otsi-leia-võida!” stiilis auhinnamänguga kõikidel Premium liiga kodukohtumisel!

Kuna sellesisuline avaüritus sai palju positiivset tagasisidet ning tõi staadionile rohkelt elevust ja rõõmu, sündis otsus meelelahutusliku mängupäeva kavaga edaspidigi jätkata. Mõte tähistada 100. juubeliaastat üheskoos ja pakkuda meie toetajatele erakordseid elamusi on üks klubi selleaastaseid põhieesmärke. Klubi fännide ja kaasaelajate pühendumus on miski, mis annab meile energiat ja soovi edasi liikuda!

Sarnaselt esimesele auhinnajahile on seegi kord osalema oodatud eelkõige lapsed, vanusepiiriga kuni 16 aastat. Saja auhinna seast on leitavad ka kolm kõige hinnalisemat peapreemiat, mille on välja pannud Nõmme Kalju üheskoos klubi sponsoritega.

Järgmine auhinnajaht toimub juba 19.04, kui Kalju võõrustab Sportland Arena põnevuskohtumises FC Florat. Aja kamp kokku, võta vanemadki kaasa ja tule jahti pidama!

Toimetas: Veiko Valdna
Foto: Mati Hiis